Новини
Всі публікаціі

Нові йогурти ТМ «Біла лінія» ― готовий правильний сніданок з мюслі та фруктами

24 червня 2016
Нові йогурти ТМ «Біла лінія» ― готовий правильний сніданок з мюслі та фруктами
Компанія «ТЕРРА ФУД» продовжує розширювати асортимент йогуртів з натуральними наповнювачами. Нові нежирні йогурти від ТМ «Біла лінія» представлені з трьома корисними та смачними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Низька жирність зберігає відчуття легкості, мюслі забезпечують заряд бадьорості та енергії, а натуральні наповнювачі дозволять насолоджуватися оригінальним смаком йогуртів з кожним ковтком. Йогурти з мюслі та фруктами ТМ «Біла лінія» ― просте готове рішення для корисного та смачного сніданку або перекусу.

Тренд здорового способу життя (ЗСЖ), який активно розвивається, підштовхує сучасних людей уважніше контролювати раціон харчування, а також користь від сніданку та перекусів протягом дня. Приготування корисного сніданку, або перекусу вимагає часу, якого часто не вистачає. Розуміючи важливість ЗСЖ для кожної людини і враховуючи сучасний ритм життя, компанія «ТЕРРА ФУД» навесні 2016 запустила виробництво нових нежирних йогуртів ТМ «Біла лінія» з трьома оригінальними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Йогурти не містять консервантів, штучних барвників і рослинних жирів. Велика упаковка 900 грам дозволить економити сімейний бюджет і брати йогурти з собою в дорогу або на роботу.

Мюслі ― комплексний продукт, багатий вітамінами, мінералами, амінокислотами і масою інших корисних речовин. Користь мюслі зумовлена тим, що зерна, які входять до їх складу, мають велику поживну цінність. Мюслі ― ідеальний варіант для людей, які піклуються про своє здоров'я та зовнішній вигляд. Харчові волокна, що входять до складу мюслі, перетравлюються досить повільно, тим самим тамуючи почуття голоду. Одночасно клітковина активізує перистальтику кишечнику, сприяючи виведенню шкідливого холестерину, токсинів і шлаків. Крім того, клітковина перешкоджає засвоєнню жирів. Мюслі з йогуртом ― улюблений сніданок мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завжди залишатися у відмінній фізичній формі та гарному настрої.

Йогурти ТМ «Біла лінія» виробляються на сучасному молочному підприємстві ― «Білоцерківському молочному комбінаті». На комбінаті впроваджена система управління підприємством на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість і безпеку молочних продуктів.