Новини
Всі публікаціі

Нова рекламна кампанія ТМ «Біла лінія» – Якість та безпеку підтверджено «Добрим знаком»

19 червня 2015
Нова рекламна кампанія ТМ «Біла лінія» – Якість та безпеку підтверджено «Добрим знаком»
З 20 червня на телеканалах СТБ, ICTV, Новий Канал, М1, М2, QTV стартує нова рекламна кампанія ТМ «Біла лінія» в рамках підтримки національної кампанії якості та харчової безпеки «Добрий знак». Відомі телеведучі Ігор Кондратюк та шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво власним прикладом показують, як обирати якісні та безпечні продукти, і чому варто робити свій вибір на користь продуктів з «Добрим знаком». ТМ «Біла лінія» розповість телеглядачам про те, що однією із перших отримала право використовувати знак якості та безпеки. Весь асортимент ТМ «Біла лінія» у січні 2015 року, пройшовши ретельні перевіркі в європейських лабораторіях, отримав відзнаку «Добрий знак».

Продукція ТМ «Біла лінія» виробляється за найсучаснішими технологіями зі 100 % натурального молока, проходячи жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. Це підтвердилось і в провідних європейських лабораторіях та міжнародними аудиторами. Сьогодні асортимент продукції з незбираного молока ТМ «Біла лінія» налічую категорії: молоко питне, кефір та біокефір, закваска, ряжанка, сметана, йогурти, сир зернистий та вершки.


«Добрий знак» телеканалу СТБ – найбільш глобальний соціальний проект в Україні з оцінки якості, безпеки продукту та чесності його виробника. Продукція зі знаком контролю якості є гарантією для українського споживача. Компанії та їх продукція проходять перевірку в декілька етапів. На першому - були охоплені всі аспекти виробництва, які впливають на якість: починаючи від сировини, закінчуючи знаннями персоналу інструкцій та процедур. Наступний етап – контроль безпеки продукту, який включає перевірку на всі потенційно небезпечні компоненти, такі як антибіотики, консерванти, тяжкі метали тощо. Завершальним етапом була перевірка чесності, показником якої стала відповідність маркування до дійсного складу продукту. Виробники, які успішно пройшли перевірку, отримують спеціальну відзнаку якості та безпечності своїх продуктів – «Добрий знак».

Відео