Новини
Всі публікаціі

Новинка! Біфідо ТМ «Біла лінія» та Premialle

25 лютого 2016
Новинка! Біфідо ТМ «Біла лінія» та Premialle
Компанія «ТЕРРА ФУД» перетворила вже знайомий споживачам біо-кефір на новий кисломолочний продукт біфідо. Вже у лютому біфідо ТМ Premialle та «Біла лінія» з’явився у продажу на полицях великих торгівельних мереж України. Продукт представлено у скляних пляшках вагою 750 грам і ПЕТ пляшках вагою 900 грам та жирністю 1% та 2,5%.

Біфідо ― це дуже корисний кисломолочний продукт з м’яким смаком, який містить біфідобактерії Bifidobacterium BB-12. Завдяки інноваційній формулі біфідобактерії BB-12 зберігають свої корисні властивості, проходячи увесь процес травлення. Біфідобактерії покращують травлення та зміцнюють імунну систему організму, допомагають відновити мікрофлору кишечнику, знизити вагу, знизити ризики розвитку дисбактеріозу, збільшують засвоювання білків та допомагають зменшити алергічні реакції у організмі. 

Молочна продукція ТМ Premialle та «Біла лінія» виготовляється на сучасному комбінаті в Україні. Використовується виключно натуральне незбиране фермерське молоко без додавання консервантів. У 2015 році продукція ТМ «Біла лінія» отримала відзнаку «Добрий знак», пройшовши ретельні дослідження у європейській лабораторії. ТМ Premialle – це ідеальна молочна продукція найвищого ґатунку, яка зберігає усі свої корисні властивості, завдяки екологічній скляній тарі.

Обираючи молочну продукцію ТМ «Біла лінія» та Premialle ви можете бути впевнені у її високій якості та безпеці, а приголомшливий смак не залишить вас байдужими.