Менеджмент

Антоніна Вікторівна Добровольська

Директор з управління персоналом
Антоніна Вікторівна Добровольська
15 березня 2016 року Антоніну Добровольську призначено на посаду Директора з управління персоналом компанії «ТЕРРА ФУД».

Антоніна більше 12 років займає керівні посади в сфері управлінні персоналом у фінансовому секторі та виробництві.

До приходу в «ТЕРРА ФУД» Антоніна Добровольска більше 10 років очолювала різні напрямки бізнесу в АТ «Банк «Фінанси та кредит». Займала посаду Директора з персоналу та організаційного розвитку, була членом комітету з управління стратегіями та проектами, членом бюджетного комітету.

З 2005 по 2006 рік Антоніна займала посаду менеджера з персоналу в КУА «Кастл Фінанс», що керувала активами фінансово-промислової групи «УкрСіббанк». За час роботи в банку, Антоніною Добровольською були розроблені та впроваджені ефективні процеси управління персоналом: дистанційне навчання, оцінка персоналу, дослідження задоволеності персоналу, система мотивації. Антоніна координувала проекти розвитку стратегії банку та побудови централізованого роздрібного стягнення боргів у співпраці з міжнародними консалтинговими компаніями.

Має вищу освіту у сфері фінансів та психології. Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Психологія», а також у Київському національному економічному університеті здобула освіту за спеціальністю «Банківський менеджмент». У 2012 році закінчила London Business School.

Активний учасник семінарів з управління персоналом у Лондоні та Люксембурзі.